Yeni skype msn açmak

by Msn aç on 05 Ağustos 2013

Skype yeni kullanacak olanlar için ne yapmaları gerektiği hakkında ve windows messenger kullanıcıları için msn adresinin yeni skype adresi adresi olarak kullanabilmeleri için gerekli yardım ve destek bilgilerinı bu yazının devamında bulabilirsiniz.

 

Peki şimdi ne olacak ?

Daha önceden windows messenger için hotmail.com uzantılı msn adresleri kullanıyorduk o mail adresleri artık kullanılmayacakmı o mail adreslerini çöğemi atacağız.

Hayır eski hotmail messenger adresinizle yeni skype msn olarak oturum açabilir bir yandan da messenger olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Eski msn adresimi kullanmak zorundamıyım

Hayır eski msn mail adresinizi kullanmak zorunda değilsiniz yeni bir mail adresine ile skype kayıt olarak mail adresi kullanabilirsiniz.

Yeni skype msn nasıl açacağım ?

Yeni bir skype msn adresi almak içn yapmanız gereken işlem çok basit. Bu sebeptentir ki aşağıda vereceğimiz adresten bakarak çok kolay bir şekilde kendinize yeni bir skype msn adresi açabilirsiniz.

Skype aç

Adresinde detaylı olarak anlattığımız üzere yeniden bahsetmeye gerek görmüyoruz. Siz artık merak ediyorsanız oadresten detaylı olarak bakabilirsiniz.

 

7 Responses to “Yeni skype msn açmak”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>