Msn açılmıyor

by Msn aç on 18 Ekim 2012

Gündelik hayatta bilgisayar kullanırken heran Msn açılmıyor bir sorunla karşıkarşıya kalabilirsiniz. bunlardan biriside türkiyede kullanım oranı yüksek olan msn sorunları.

Msn açılmıyor

Msn açılmıyor

Kullanıcılar bir çok sebepten ötürü msn açamayabilirler. böyle bir durumda msn açılmıyor diye feryat figan etmeyin önce sakin olun durun bir nefes alın. Msn açılmaz hata vermeye başlar messenger ekranındaki o msn ikonu döner döner döner durur en sonunda msn bilinmeyen bir hata oluştu felan cümleyi bitirir.

O an içinizden geçen şey bilgisayarı kırıp dökmek camdan aşağı atmaktır.  hele birde acil işiniz varsa karşı tarafta birisi bekliyorsa durum dahada vahim bir hal alır. “Msn açılmıyor” diyekıvranmalar başlar ve arama motorlarında sağda solda araştırmalar başlar.

Şunu unutmamak gerekir ki bilgisayarda oluşan hiç bir sorun kendi kendine oluşmaz. msn veya herhangi bir program msn açılmıyor ve bir hata veriyorsa bunun bir anlamı vardır. ve bir nedeni sebebi vardır. Dikkat etmemiz gereken husus messenger hata verdiğinde verdiği hatanın yanında birde msn hata kodu yer almaktadır. Eğer az biraz bilgisayardan ve internetten anlıyorsanız, ki anlıyorsunuzda bu sayfayı buldunuz. Messenger verdiği hata kodunu internet arama motoru ( google.com, yahoo.com, yandex.com ) gibi arama motorlarına yazın, orada bu sorun ile daha önce karşılaşmış olan kullanıcılarla ve hatanın çözümü ile ilgili bir çok çözüme kavuşacaksınız.

Hiç bir çözüm üretemiyorsanız bu sayfanın altında yer alan yorum yap kısmından sorunu ve hata kodunu bize iletin sizlere msn açılmıyor hatası ve çözümü için yardımcı olmaya çalışalım

Umuyoruz messenger’ınız hiç açılmamazlık yapmaz böyle bir sorunla karşı karşıya kalmazsınız.

 

 

14 Responses to “Msn açılmıyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>